Miejskie Przedszkole
Niezapominajka w Ełku

 

Strona główna
Lokalizacja
O przedszkolu
Co robimy
Humorek
Wydarzenia
Karta Zgłoszeń
Nasze Pomysły
projekty edukacyjne
Optymistyczne Przedszkole
OGŁOSZENIA

 

1. „Hu, hu ha nasza zima nie jest taka zła” – udowodniły to przedszkolaki, które chętnie korzystają z uroków zimy. Ciepło ubrane postanowiły pobawić się na śniegu. Ulepiły bałwana, rzucały się śnieżkami, a nawet zjeżdżały na sankach i „jabłuszkach” z pobliskiej górki. Niektóre postanowiły zrobić „aniołka” na śniegu lub po prostu pobiegać po miękkim, białym śniegu. To były naprawdę wesołe chwile…

zdjęcia                             zdjęcia                             zdjęcia

2. W styczniu obchodziły swoje urodziny nasze jubilatki: Małgosia R. z gr. „Wiewiórki”, Ola P. oraz Aniela S. z gr. „Motylki”. Były życzenia 100 lat, pyszne cukierki oraz jeszcze pyszniejszy tort. Życzymy wszystkiego, co najlepsze.

zdjęcia

3.  W VI edycji konkursu „Przedszkolaki kolędują i wierszyki recytują” - zorganizowanego przez Przedszkole Niepubliczne ”Jedyneczka” – troje dzieci uzyskało nagrody i zajęło wysokie miejsca:

  • Elena K. – I miejsce – gr. „Motylki”,

  • Wiktor P. - II miejsce – gr. „Wiewiórki”,

  • Zosia K. - I miejsce – gr. „Biedronki”.

Gratulujemy!

zdjęcia

4. Odbył się Bal Karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki mogły tego dnia stać się, choć na chwilę swoimi ulubionymi postaciami z bajek. W tym roku na „parkiecie” królowała „Elza” z Krainy Lodu i chyba tradycyjne „Spiderman”. Były również inne księżniczki, ale też biedronki, motylki, kowboje, piraci, wikingowie, rycerze, a nawet czarownice. Dzieci bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach przedszkolnych hitów i przy muzyce disco. W ten dzień nasze przedszkole odwiedził również Św. Mikołaj. Wszystkie dostały prezenty i mogły sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem. To był dzień pełen wrażeń, na pewno jeszcze długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków.

zdjęcia                                         zdjęcia

5. Nasze przedszkolaki obchodziły „Dzień Babci i Dziadka”. Dzieci z wszystkich grup przygotowały piękne występy. Goście mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Były piosenki, wiersze, życzenia, tańce oraz inscenizacja. Do zabawy zostali też zaproszeni dziadkowie i babcie. Było bardzo miło i wesoło. Po wspólnych zabawach był słodki poczęstunek. Wszyscy spędzili sympatyczne chwile ze swoimi wnukami i wnuczkami. Na koniec dzieci wręczyły upominki. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i zapraszamy za rok.

                   zdjęcia                             zdjęcia                              zdjęcia                 

6. Zespół z gr. „Biedronki” w składzie: Zosia K., Kornelia M. i Oliwia W. reprezentowały nasze przedszkole na XIII Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych „Oj Maluśki, Maluśki" w Miejskim Przedszkolu „Mali Odkrywcy". Dziewczynki pięknie zaśpiewały „Dzwoneczkową kolędę", akompaniując przy tym na dzwoneczkach. Dzwoneczkowy akompaniament i stroje Aniołków, w których wystąpiły nasze reprezentantki, wiernie oddały nastrój utworu i  wzbudziły bardzo pozytywne emocje wśród widzów. Wszyscy byli zachwyceni występem „Małych Aniołków", które były najmłodszymi uczestnikami przeglądu.

zdjęcia                                        zdjęcia

7. Grupę „Stokrotki” odwiedziły uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ełku w ramach projektu szkolnego przedmiotu podstawy przedsiębiorczości. Małgosia, Paulina, Karolina i Ola przeprowadziły z dziećmi kilka ciekawych zabaw. Przedszkolaki były bardzo zaangażowane i z radością uczestniczyły w proponowanych zajęciach. Na zakończenie goście bawili się w ulubioną zabawę „Stokrotek”. Wziął w niej udział również opiekun uczennic – pan Cezary. Dziewczyny pożegnały dzieci słodyczami i obiecały, że jeszcze je odwiedzą.

zdjęcia


 ZAPRASZAMY

RAPORT Z REALIZACJI PROGRAMU"Kubusiowi Przyjaciele Natury" - EDYCJA 2016/2017

DYŻUR WAKACYJNY / OGŁOSZENIE ! ! !

Strona główna | Lokalizacja | O przedszkolu | Co robimy | Humorek | Wydarzenia | Karta Zgłoszeń | Nasze Pomysły | projekty edukacyjne | Optymistyczne Przedszkole | OGŁOSZENIA 

                                                                                 Miejskie Przedszkole Niezapominajka w Ełku :
mpn3elk@gmail.com   
ul. Słowackiego 18, 19-300 Ełk
tel. 87 6102185
Ostatnia aktualizacja: 20 sierpnia 2017